Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Kajal - predaj lukratívneho stavebného pozemku pre výstavbu rodinných domov

Ulica: Stará
Obec: Kajal
Okres: Galanta
Kraj: Trnavský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemky - pre rodinné domy
Iné:
80 €/m2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj stavbu a obrovským stavebným pozemkom v tichej časti obci Kajal.

Pozemok sa nachádza na Starej ulici a je prístupný aj z druhej strany - ulica Jazerná od rybníku Košťán. Celková výmera pozemku je 3004m2. Stavba je vedľa rímskokatolíckeho kostola je to budova bývalej škôlky. Pozemok sa dá rozdeliť (predáva sa v celku) na 4 samostatné stavebné pozemky so spoločnou prístupovou cestou, ktorá by služila ako komunikácia ako aj miesto na uloženie inžinierských sietí a prepojila by Jazernú ulici so Starou ulicou.

Pozemok by si investor (kupujúci) mohol rozdeliť nasledovne cca.810m2 pozemok s budovou od Starej ulice a 3 pozemky s rozlohou cca.550m2 s prístupom zo spoločného pozemku (cca.530m2) - komunikácie.

Pozemok je vedený ako zastavaná plocha a nádvorie a záhrada, nachádaza sa v intraviláne obce (v zastavanom území obce). Pred pozemkom sú všetky IS: obecná voda + kanalizácia, elektrina a plyn.  Výhody: tichá lokalita, slnečný.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Celková plocha:
3004 m2
Plocha pozemku:
3004 m2
El. napätie:
230/400V
Voda:
verejný vodovod
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
Verejná kanalizácia
Plyn:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

Mgr. Ladislav Bondor

Mgr. Ladislav Bondor

konateľ

  • Slovensky
  • Deutsch
  • Magyar

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti